Сковорідка RiNGEL Be Brave RG-1141-26 26 см (6616216)
Фото 5 |
RiNGEL Be Brave RG-1141-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Be Brave RG-1141-26 26 см
Усі ціни 6 →RINGEL IQ Be Brave IQ-1141-26 | 769 грн. |
Ringel IQ-1141-26 | 663 грн. |
Сковорода IQ Be Brave 26 см (IQ-1141-26) | 669 грн. |
Сковорода RINGEL IQ Be Brave RG-1141-26 (26см) | 1 092 грн. |
Сковорода Ringel IQ Be Brave 26 см глибока без кришки (RG-1141-26) | 864 грн. |
Сковорода Ringel Be Brave глибока d26 см алюміній з антипригарним покриття | 766 грн. |
Модификації RiNGEL Be Brave RG-1141-26
Ціни на RiNGEL Be Brave RG-1141-26 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Be Brave RG-1141-20 20 см | від 449 грн. | 6 пропозицій | ||
RiNGEL Be Brave RG-1141-24 24 см | від 593 грн. | 13 пропозицій | ||
RiNGEL Be Brave RG-1141-26 26 см | від 663 грн. | 7 пропозицій | ||
RiNGEL Be Brave RG-1141-28 28 см | від 721 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →