Велосипед Author Impulse 29 2023 frame 21 (2023089)
Author Impulse 29 2023 frame 21 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Impulse 29 2023 frame 21
Author Impulse 29 2023 (21, чорний (червоний) // чорний) 2023089 | 24 412 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Impulse 29", рама 21", чорний червоний/ч | 28 721 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Impulse 29", рама 21", черный красный/че | 28 721 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Impulse 29" рама L (2023) Черный 2023089 | 28 720 грн. |
Модификації Author Impulse 29 2023 frame 21
Ціни на Author Impulse 29 2023 frame 21 |
---|---|---|---|---|
Author Impulse 29 2023 frame 17 | від 24 412 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Impulse 29 2023 frame 19 | від 24 412 грн. | 2 пропозиції | ||
Author Impulse 29 2023 frame 21 | від 24 412 грн. | 5 пропозицій |