Велосипед Author Rival II 29 2023 frame 17 (2023074)
Фото 12 |
Author Rival II 29 2023 frame 17 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Rival II 29 2023 frame 17
Author Rival II 29 2023 (17", сiрий-жовтий) 2023074 | 22 240 грн. |
Author Rival II 29 2024 (17", сiрий-жовтий) 2023074 | 21 220 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Rival II 29", рама 17", 2023, Серо-зеленый 2023074 | 22 240 грн. |
Author Rival II 29 2024 (17", сiрий-жовтий) 2023074 | 21 220 грн. |
Модификації Author Rival II 29 2023 frame 17
Ціни на Author Rival II 29 2023 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Author Rival II 29 2023 frame 17 | від 21 220 грн. | 4 пропозиції | ||
Author Rival II 29 2023 frame 19 | від 21 220 грн. | 4 пропозиції | ||
Author Rival II 29 2023 frame 21 | від 21 220 грн. | 4 пропозиції |