Велосипед Author Mirage 24 2023 (2023044)
Author Mirage 24 2023 дискові гальмадуже легкий |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Mirage 24 2023
Author Mirage 24 2023 (матовий чорний) 2023044 | 25 560 грн. |
Велосипед Author (2023) Mirage 24, рама 12.5, матово-черный (2023044) | 28 400 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Mirage 24" рама 12,5" XS (2023) Черный 2023044 | 25 560 грн. |