Каструля Benson BN-318
Фото 3 |
Benson BN-318 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-318
Усі ціни 6 →Каструля із кришкою та гранітним покриттям Benson BN-318 5,8 л 26 см | 1 087 грн. |
Каструля Benson BN-318 з кришкою 5.8 л з антипригарним покриттям | 1 091 грн. |
Каструля з гранітним покриттям 5,8 літра Benson BN-318 казан | 1 050 грн. |
Каструля з гранітним покриттям 5.8 л Benson BN-318 | 1 100 грн. |
Каструля з гранітним покриттям 5,8 л Benson BN-318 | 901 грн. |
Каструля Benson BN-318 з гранітним антипригарним покриттям 5.3 л | Котел з | 1 150 грн. |
Модификації Benson BN-318
Ціни на Benson BN-318 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-315 | від 702 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-316 | від 724 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-317 | від 812 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-318 | від 901 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-319 | від 1 250 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →