Каструля Benson BN-319
Фото 3 |
Benson BN-319 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-319
Каструля із кришкою та гранітним покриттям Benson BN-319 6,3 л 28 см | 1 274 грн. |
Каструля Benson із алюмінію 6.3л з гранітним покриттям та кришкою (BN-319) | 1 275 грн. |
Каструля Benson BN-319 з кришкою 6.3 л з антипригарним покриттям | 1 268 грн. |
Каструля Benson із кришкою 6.2л BN-319 з гранітним покриттям | 1 250 грн. |
Каструля Benson BN-319 з гранітним антипригарним покриттям 6.3 л | Котел з | 1 280 грн. |
Модификації Benson BN-319
Ціни на Benson BN-319 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-315 | від 702 грн. | 11 пропозицій | ||
Benson BN-316 | від 715 грн. | 10 пропозицій | ||
Benson BN-317 | від 812 грн. | 12 пропозицій | ||
Benson BN-318 | від 890 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-319 | від 1 250 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →