Болгарка Bosch GWS 24-230 JH Professional 0601884203
Відео 1Фото 5 |
Bosch GWS 24-230 JH Professional 0601884203 без плавний пуск плавний пуск |
|
Модель GWS 24-230 H без плавного пуску двигуна, а модель GWS 24-230 JH з плавним пуском двигуна
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 24-230 JH Professional 0601884203
Болгарка Bosch GWS 24-230 JH 0601884203 | 5 911 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 24-230 JH 0601884M03 | 5 199 грн. |
Кутова шліфмашина Bosch GWS 24-230 JH Professional в картоні 0601884M03 | 5 199 грн. |
Угловая шлифмашина BOSCH GWS 24-230 JH Professional 0601884203 | 5 911 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GWS 24-230 JH Professional 0601884203
Ціни на Bosch GWS 24-230 JH Professional 0601884203 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 24-230 H Professional 0601884103 | від 5 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GWS 24-230 JH Professional 0601884203 | від 5 199 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →