Струни DAddario XT Acoustic Phosphor Bronze 12-56 (XTAPB1256)
Фото 3 |
DAddario XT Acoustic Phosphor Bronze 12-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XT Acoustic Phosphor Bronze 12-56
Усі ціни 6 →Струна для гітар Комплект струн D'addario XTAPB1256 Xt Phosphor Bronze Lig | 627 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario XTAPB1256 Xt Phosphor Bronze Lig | 628 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario XTAPB1256 XT Phosphor Bronze Light | 622 грн. |
D'Addario XTAPB1256 XT Phosphor Bronze Light Top / Medium Bottom 12-56 | 627 грн. |
Струни DAddario XT Acoustic Phosphor Bronze 12-56 Light Top / Medium Botto | 746 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario XTAPB1256 XT Phosphor Bronze Light | 627 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →