Кондиціонер Mitsubishi Electric Design MSZ-EF50VGK/MUZ-EF50VG 50 м²
Фото 11 |
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF50VGK/MUZ-EF50VG 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1540/1560 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Дизайнерська серія кондиціонерів, працює. Має найвищу ефективність охолодження А+++.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Design MSZ-EF50VGK/MUZ-EF50VG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Design MSZ-EF50VGK/MUZ-EF50VG 50 м²
Усі ціни 57 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Design Inverter MSZ-EF50VGKW/MUZ-E | 77 105 грн. |
Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric MSZ-EF50VGKS/MUZ-EF50VG | 75 920 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Design Inverter White MSZ-EF50VGKW/MUZ-EF5 | 80 952 грн. |
Mitsubishi Electric MSZ-EF50VGKS/MUZ-EF50VG | 75 920 грн. |
Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-EF50VGKW/MUZ-EF50VG 1603 | 77 352 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Mitsubishi Electric Design MSZ-EF50VGK/MUZ-EF50VG
Ціни на Mitsubishi Electric Design MSZ-EF50VGK/MUZ-EF50VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VGK/MUZ-EF25VG 25 м² | від 41 362 грн. | 64 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VGK/MUZ-EF35VG 35 м² | від 50 992 грн. | 67 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF42VGK/MUZ-EF42VG 42 м² | від 60 992 грн. | 74 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF50VGK/MUZ-EF50VG 50 м² | від 70 005 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →