Витяжка ELEYUS Breeze 700 50 BR коричневий
Фото 6 |
ELEYUS Breeze 700 50 BR коричневий 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Breeze 700 50 BR коричневий
Усі ціни 17 →Витяжка телескопічна Eleyus Breeze 700 50 BR | 3 390 грн. |
Вытяжка Eleyus Breeze 700 50 Br | 3 530 грн. |
Вытяжка eleyus breeze 700 50 br | 3 419 грн. |
Витяжка ELEYUS BREEZE 700 50 BR | 3 197 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus BREEZE 700 50 BR | 3 523 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації ELEYUS Breeze 700 50 BR
Ціни на ELEYUS Breeze 700 50 BR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Breeze 700 50 BG бежевий | від 2 990 грн. | 33 пропозиції | ||
ELEYUS Breeze 700 50 WH білий | від 3 390 грн. | 36 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 700 50 BR коричневий | від 3 197 грн. | 17 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 700 50 IS нержавіюча сталь | від 3 360 грн. | 50 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 700 50 BL чорний | від 2 990 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →