Кухонний ніж Arcos 2900 292100
Відео 1Фото 9 |
Arcos 2900 292100 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 292100
Усі ціни 7 →Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" поварський 200 мм Жовтий (292100) 29 | 820 грн. |
Ніж кухарський Arcos 2900 20 см (292100) | 969 грн. |
Ніж кухарський жовтий L 200 мм серія 2900 Arcos FD-292100 | 984 грн. |
Ніж кухарський Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 20см (292100) | 979 грн. |
Ніж кухарський 2900 200 мм Arcos (292100) | 736 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" кухарський 200 мм Жовтий (292100) | 1 035 грн. |
Arcos ніж кухарський 2900 жовтий довжина 20 см (292100) | 753 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos 2900 292100:
- Вага — 0.21 кг
- Arcos 2900 292100 — жовтий
- Arcos 2900 292121 — зелений
- Arcos 2900 292122 — червоний
- Arcos 2900 292123 — синій
- Arcos 2900 292124 — білий
- Arcos 2900 292125 — чорний
- Arcos 2900 292128 — коричневий
- Arcos 2900 292131 — фіолетовий
Модификації Arcos 2900 292100
Ціни на Arcos 2900 292100 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 292124 | від 736 грн. | 11 пропозицій | ||
Arcos 2900 292100 | від 736 грн. | 9 пропозицій | ||
Arcos 2900 292121 | від 736 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 292128 | від 736 грн. | 10 пропозицій | ||
Arcos 2900 292123 | від 736 грн. | 10 пропозицій | ||
Arcos 2900 292122 | від 736 грн. | 11 пропозицій | ||
Arcos 2900 292125 | від 736 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →