Кухонний ніж Arcos 2900 290725
Arcos 2900 290725 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 290725
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos серия "2900" Шеф 200 мм Черный (290725) 290725 | 832 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" Шеф 200 мм Чорний (290725) 290725 | 842 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" Шеф 200 мм Чорний (290725) 290725 | 842 грн. |
Ніж кухарський Arcos 2900 20 см (290725) | 987 грн. |
Ніж кухарський Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 20см (290725) | 1 005 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos 2900 290725:
- Вага — 0.22 кг
- Arcos 2900 290700-жовтий
- Arcos 2900 290721-зелений
- Arcos 2900 290722-червоний
- Arcos 2900 290723-синій
- Arcos 2900 290724-білий
- Arcos 2900 290725-чорний
- Arcos 2900 290728-коричневий
Модификації Arcos 2900 290725
Ціни на Arcos 2900 290725 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 290728 | від 756 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos 2900 290724 | від 804 грн. | 2 пропозиції | ||
Arcos 2900 290700 | від 756 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos 2900 290721 | від 756 грн. | 12 пропозицій | ||
Arcos 2900 290723 | від 756 грн. | 13 пропозицій | ||
Arcos 2900 290722 | від 756 грн. | 12 пропозицій | ||
Arcos 2900 290725 | від 756 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →