Вудилище Flagman Force Active Bolo 4000 (FAB4000)
Flagman Force Active Bolo 4000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Force Active Bolo 4000
Болонська вудилище Flagman Force Active Bolo 4000 (FAB4000) | 700 грн. |
Болонське вудлище Flagman Force Active Bolo 4000 арт FAB4000 | 700 грн. |
Болонське удилище Flagman Force Active Bolo 4000 (FAB4000) | 700 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →