Вудилище Flagman Patriot Feeder 360-150 (FPT360)
Flagman Patriot Feeder 360-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Patriot Feeder 360-150
Вершинка фідерна Flagman Patriot Feeder 360 150гр 1,5oz glass FPT1.5 | 114 грн. |
Вершинка фідерний Flagman Patriot Feeder 360 150gr 2oz glass 3.2mm FPT2 | 114 грн. |
Вершинка фідерна Flagman Patriot Feeder 360 150gr 3oz carbon 3.2mm FPT3 | 210 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →