Вудилище Flagman Thunder Max 902MH (FTRM-902MH)
Відео 4Фото 6 |
Flagman Thunder Max 902MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Thunder Max 902MH
Cпінінговe вудилище Flagman Thunder Max 902MH 2.74м 8-32г (FTRM-902MH) | 1 640 грн. |
Спинингове спінінг Flagman Thunder Max 902MH 2.74 м 8-32г (FTRM-902MH) | 1 640 грн. |
Спиннинговое спінінг Flagman Thunder Max 902MH 2.74 м 8-32г | 1 510 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →