Вудилище Flagman Sensor Big Game Telecarp 360-3.25 (SBGTC360)
Flagman Sensor Big Game Telecarp 360-3.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Sensor Big Game Telecarp 360-3.25
Карповое удилище Flagman Sensor Big Game Telecarp 3.6м 3.6lb SBGTC360 | 1 063 грн. |
Карпове удилище Flagman Sensor Big Game Telecarp 3.6м 3.6lb (SBGTC360) | 1 139 грн. |
FLAGMAN Вудилище короп. теле SENSOR BIG G. CARP NGS 3,6m 3,5lb TELE (11810 | 1 214 грн. |
Карпове вудлище Flagman Sensor Big Game Telecarp 3.6м 3.6lb SBGTC360 | 1 107 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →