Вудилище Flagman Patriot Twin Tip 360-130 (PATWF360)
Фото 6 |
Flagman Patriot Twin Tip 360-130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Patriot Twin Tip 360-130
Фідерне вудлище Flagman Patriot Twin Tip Avon/Quiver Feeder/Carp 3.6 м 3.2 | 1 495 грн. |
Фідер/карповик Flagman Patriot Twin Tip 3,25lb/130г 3,6м | 1 690 грн. |
Фідерне вудилище Flagman Patriot Twin Tip Avon/Quiver Feeder/Carp 3.6м 3.2 | 1 582 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →