Вудилище Flagman Force Rank Feeder 360-180 (FRFH360)
Фото 10 |
Flagman Force Rank Feeder 360-180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Force Rank Feeder 360-180
Фидерное удилище Flagman Force Rank Feeder 3.6м 180г FRFH360 | 1 012 грн. |
Фідер Flagman Force Rank Feeder 3.6м 180г (FRFH360) | 1 080 грн. |
Фідер "FORCE RANK FEEDER" 3,60m 180gr (161839) FRFH360 (00000161839) | 1 080 грн. |
Фідерне вудлище Flagman Force Rank Feeder 3.6м 180г (FRFH360) | 1 283 грн. |
Вудлище Flagman Force Rank Feeder 3.6m 180g FRFH360 | 1 012 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →