Вудилище Flagman S-Power Picker 300 (SPP300)
Flagman S-Power Picker 300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman S-Power Picker 300
Пикерное удилище Flagman S-Power Picker 3.00м 60г SPP300 | 975 грн. |
Пікер Flagman S-Power Picker 3.00 м 60г (SPP300) | 1 040 грн. |
Пікер "S-POWER PICKER" 3,00 m 60gr (115604) | 1 040 грн. |
Пікерне вудлище Flagman S-Power Picker 3.00м 60г (SPP300) | 1 330 грн. |
Вудлище Flagman S-Power Picker 3.00 m 60g SPP300 | 975 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →