Вудилище Flagman Force Active Boat Feeder 130 (FAB130)
Flagman Force Active Boat Feeder 130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Force Active Boat Feeder 130
Фидерное удилище Flagman Force Active Boat Feeder 1.3м 90г FAB130 | 637 грн. |
Фидер Flagman Force Active Boat Feeder 1.3м 90г (FAB130) | 680 грн. |
Фідерне вудлище Flagman Force Active Boat Feeder 1.3м 90г (FAB130) | 808 грн. |
Спінінг Flagman Force Active Boat Feeder 1,3 m 90g FAB130 | 637 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →