Вудилище Flagman Thunder Max 802M (FTRM-802M)
Відео 4Фото 6 |
Flagman Thunder Max 802M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Thunder Max 802M
Спиннинговое удилище Flagman Thunder Max 802M 2.44м 7-28г FTRM-802M | 1 140 грн. |
Спінінг Flagman Thunder Max 802M 2.44m 7-28g (115509) FTRM-802M | 1 216 грн. |
Спиннинговое спінінг Flagman Thunder Max 802M 2.44 м 7-28г | 1 360 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →