Вудилище Flagman Sensor Big Game Carp 360-3.25
Flagman Sensor Big Game Carp 360-3.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Sensor Big Game Carp 360-3.25
Карповое удилище Flagman Sensor Big Game Carp NGS 3.6м 3lb FSBG360 | 991 грн. |
Карпове удилище Flagman Sensor Big Game Carp NGS 3.6м 3lb 3-х секц. (FSBG3 | 1 068 грн. |
Вудлище коропове Flagman Sensor Big Game Carp NGS 3.60м 3.0lb FSBG360 | 1 045 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →