Вудилище Flagman Legend Feeder Extra Heavy 390-150 (LFSEXH390)
Flagman Legend Feeder Extra Heavy 390-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Legend Feeder Extra Heavy 390-150
Фидерное удилище Flagman Legend Feeder Extra Heavy 3.9м 150г LFSEXH390 | 2 100 грн. |
Фідер Flagman Legend Feeder 3.9м 150г (LFSEXH390) | 2 240 грн. |
Фідерне вудлище Flagman Legend Feeder Extra Heavy 3.9м 150г (LFSEXH390) | 2 660 грн. |
Фідерне вудилище Flagman Legend Feeder Extra Heavy 3.9м 150г LFSEXH390 | 2 100 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →