Вудилище Flagman Legend Feeder Extra Heavy 360-150 (LFSEXH360)
Flagman Legend Feeder Extra Heavy 360-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Legend Feeder Extra Heavy 360-150
Фидерное удилище Flagman Legend Feeder Extra Heavy 3.6м 150г LFSEXH360 | 1 987 грн. |
Фідер Flagman Legend Feeder 3.6м 150г (LFSEXH360) | 2 120 грн. |
Фідерне вудлище Flagman Legend Feeder Extra Heavy 3.6м 150г (LFSEXH360) | 2 518 грн. |
Фідерне вудилище Flagman Legend Feeder Extra Heavy 3.6м 150г LFSEXH360 | 1 987 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →