Вудилище Flagman Squadron Flow Feeder 330-120
Flagman Squadron Flow Feeder 330-120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Squadron Flow Feeder 330-120
Фидерное удилище Flagman Squadron Flow Feeder 3.3м 120г SQFLF330120 | 1 387 грн. |
Фідер Flagman Squadron Flow Feeder 3.3м 120г (SQFLF330120) | 1 480 грн. |
Фідерне вудлище Flagman Squadron Flow Feeder 3.3м 120г (SQFLF330120) | 1 758 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →