Корпус Fractal Design Focus 2 RGB білий (FD-C-FOC2A-04)
Відео 5Фото 12 |
У комп'ютерному корпусі Focus 2 реалізовано високоефективну систему повітряного охолодження. За повністю сітчастим фасадом встановлено два вентилятори Aspect 140 мм, а шасі втратило перегородку блоку живлення. Завдяки цьому повітряний потік проникає до гарячих компонентів збирання без будь-яких обмежень. Для покращення естетики на оглядовій боковині передбачено спеціальну вставку, яка приховує вузол блоку живлення з стосом підключених шлейфів.
Комп'ютерний корпус Fractal Design Focus 2 RGB відрізняється наявністю системи підсвічування. Штатні кулери забезпечені ARGB-підсвічуванням, яке легко налаштовується за допомогою перемикача на блоці керування. На верхній кришці є рамка для монтажу радіатора 240 мм. За потреби додатковий теплообмінник 360 мм можна змонтувати попереду. На панелі налаштування передбачено заглушку для опціональної установки роз'єму USB Type-C. Кошик HDD встановлюється на антивібраційні проставки, що зробить комп'ютерне складання менш гучним. На процесор вдасться поставити будь-яку вежу заввишки до 170 мм. Серед іншого звернемо увагу на те, що цей корпус доступний в модифікації без підсвічування, а також з глухою боковиною без оглядового вікна.
Купити Fractal Design Focus 2 RGB білий
Усі ціни 29 →Корпус Fractal Design Focus 2 Rgb White (FD-C-FOC2A-04) | 5 040 грн. |
Корпус Fractal Design Focus 2 Rgb White (FD-C-FOC2A-04) | 5 040 грн. |
Корпус Fractal Design Focus 2 RGB White TG ClearTint (FD-C-FOC2A-04) | 5 278 грн. |
Корпус Fractal Design Focus 2 RGB белый (FD-C-FOC2A-04) FD-C-FOC2A-04 | 5 039 грн. |
Fractal Design Focus 2 RGB White TG ClearTint FD-C-FOC2A-04 | 5 029 грн. |
Модификації Fractal Design Focus 2 RGB
Ціни на Fractal Design Focus 2 RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Focus 2 RGB білий | від 3 617 грн. | 29 пропозицій | ||
Fractal Design Focus 2 RGB чорний | від 3 797 грн. | 27 пропозицій |