Кухонна мийка Franke Galassia GAX 621 101.0017.504 1160x500
Franke Galassia GAX 621 101.0017.504 860x5001160x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Galassia GAX 621 101.0017.504 1160x500
Мийка Franke Galassia GAX 621 (101.0017.504) полірована 101.0017.504 | 8 610 грн. |
Кухонная мойка Franke Galassia GAX 621 (101.0017.506) | 8 811 грн. |
Кухонна мийка Franke Galassia GAX 621 101.0017.506 | 6 895 грн. |
Кухонная мойка Franke Galassia GAX 621 (101.0017.504) | 8 811 грн. |
Модификації Franke Galassia GAX 621 101.0017.504
Ціни на Franke Galassia GAX 621 101.0017.504 |
---|---|---|---|---|
Franke Galassia GAX 620 101.0017.507 860x500 | від 6 440 грн. | 8 пропозицій | ||
Franke Galassia GAX 621 101.0017.504 1160x500 | від 6 895 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →