Витяжка Franke FTC 626 V2 нержавіюча сталь (110.0275.345)
Franke FTC 626 V2 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FTC 626 V2 нержавіюча сталь
Усі ціни 61 →Franke Franke Maxima FTC 626 XSL 110.0275.345 | 16 555 грн. |
Кухонна витяжка Franke Maxima FTC 626 XSL (110.0275.345) | 16 169 грн. |
Кухонні витяжки Franke Maxima FTC 626 XS V2 110.0275.345 | 14 900 грн. |
FRANKE MAXIMA FTC 626 XSL (110.0275.345) | 13 648 грн. |
Витяжка Franke FTC 626 XS V2 (110.0275.345) 110.0275.345 | 16 555 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →