Кухонна мийка Franke Sottotop ZOX 110-36 122.0021.441 385x445
Franke Sottotop ZOX 110-36 122.0021.441 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sottotop ZOX 110-36 122.0021.441 385x445
Кухонная мойка Franke Zodiaco ZOX 110-36 (122.0021.441) нержавеющая сталь | 4 888 грн. |
Кухонна мийка Franke ZOX 110-36 122.0021.441 | 4 025 грн. |
FRANKE ZOX 110-36 (122.0021.441) полірована | 4 999 грн. |
Кухонная мойка Franke Sottotop ZOX 110-36 122.0021.441 | 5 050 грн. |
Кухонная мойка Franke ZOX 110-36 (122.0021.441) | 4 125 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →