Кухонна мийка Franke Urban UBG 620-36-33 114.0687.306 780x500
Фото 4 |
Franke Urban UBG 620-36-33 114.0687.306 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Urban UBG 620-36-33 114.0687.306 780x500
Усі ціни 25 →Кухонна мийка Franke Urban Ubg 620-36-33 Gsc 78x50cm Kamienny Szary 114068 | 12 628 грн. |
Franke Urban Ubg 620-36-33 Gsc 78x50cm Kamienny Szary 1140687310 | 12 320 грн. |
Franke Urban Ubg 620-36-33 Gsc 78x50cm Kamienny Szary 1140687310 | 12 628 грн. |
Кухонна мийка Franke Urban UBG 620-36-33 114.0687.306 780x500 | 12 049 грн. |
Franke Urban Ubg 620-36-33 Gsc 78x50cm Kamienny Szary 1140687310 | 12 936 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →