Кухонна мийка Franke Urban UBG 611-86 114.0595.354 860x500
Відео 1Фото 11 |
Franke Urban UBG 611-86 114.0595.354 |
|
Додатково може комплектуватися коландером
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Urban UBG 611-86 114.0595.354 860x500
Усі ціни 49 →Кухонна мийка Franke Urban Ubg 611-86 Czarny Mat 1140697750 | 11 726 грн. |
Franke Urban Ubg 611-86 Czarny Mat 1140697750 | 11 440 грн. |
Franke Urban Ubg 611-86 Czarny Mat 1140697750 | 11 726 грн. |
Кухонна мийка Franke Urban UBG 611-86 114.0595.354 860x500 | 10 559 грн. |
Franke Urban Ubg 611-86 Czarny Mat 1140697750 | 12 012 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Franke Urban UBG 611-86 114.0595.354
Ціни на Franke Urban UBG 611-86 114.0595.354 |
---|---|---|---|---|
Franke Urban UBG 611-62 114.0574.948 620x500 | від 4 060 грн. | 125 пропозицій | ||
Franke Urban UBG 611-78 114.0574.937 780x500 | від 5 040 грн. | 118 пропозицій | ||
Franke Urban UBG 611-86 114.0595.354 860x500 | від 10 000 грн. | 49 пропозицій | ||
Franke Urban UBG 611-100 XL 114.0574.931 1000x500 | від 6 567 грн. | 100 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →