Змішувач Frap H58 F1058-2 (1037337)
Фото 10 |
Frap H58 F1058-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H58 F1058-2
Усі ціни 16 →Змішувач для умивальника із високим виливом FRAP білий латунь F1058-2 | 2 977 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F1058-2 високий, білий/хром 1037337 | 2 977 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F1058-2 | 2 679 грн. |
Змішувач для умивальника Frap H58 F1058-2 високий, білий/хром | 2 977 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F1058-2 | 2 977 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →