Змішувач Frap H57 F1057-2 (1037330)
Фото 9 |
Frap H57 F1057-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H57 F1057-2
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника із високим виливом FRAP чорний латунь F1057-2 | 2 976 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F1057-2 високий 1037330 | 2 976 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F1057-2 | 2 678 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F1057-2 високий, чорний/хром | 2 976 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F1057-2 | 2 976 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →