Змішувач Frap H702 F10702-B
Фото 3 |
Frap H702 F10702-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H702 F10702-B
Усі ціни 14 →Змішувач для умивальника одноважільний FRAP H702 хром силумін F10702-B | 904 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F10702-B, хром 1033785 | 904 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F10702-B | 814 грн. |
Змішувач для умивальника Frap H702 F10702-B, хром | 904 грн. |
Змішувач для раковини Frap H702 F10702-B | 904 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →