Кухонний ніж Arcos Riviera 230600
Arcos Riviera 230600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Riviera 230600
Ніж кухонний 150 мм Riviera Arcos 230600FD | 1 741 грн. |
Ніж кухарський 150 мм серія Riviera Arcos (230600) | 1 724 грн. |
Ніж кухонний Riviera 150 мм Arcos (230600) | 1 317 грн. |
Arcos ніж кухонний Riviera довжина 15 см (230600) | 1 447 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →