Змішувач KRONER Konstante-C070 CV023588
Фото 4 |
KRONER Konstante-C070 CV023588 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Konstante-C070 CV023588
Усі ціни 17 →Kroner Kroner KRP Konstante - C070 | 2 226 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом KRONER Konstante хром | 2 226 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Konstante-C070 (CV023588) CV023588 | 2 226 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Konstante-C070 хром | 2 226 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Konstante - C070 | 2 226 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →