Верхній душ Hansgrohe Rainfinity 250 EcoSmart 26229000
Фото 9 |
Hansgrohe Rainfinity 250 EcoSmart 26229000 |
|
Душовий диск зроблений з алюмінію. Монтаж: стельовий або настінний. Різьбове з'єднання-G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rainfinity 250 EcoSmart 26229000
Усі ціни 22 →Верхній душ Ø 250 мм Hansgrohe Rainfinity EcoSmart, 1 тип струменя (колір | 45 259 грн. |
Верхній душ HANSGROHE RAINFINITY 250 1jet ECOSMART / золото (26229990) | 53 006 грн. |
Hansgrohe Głowica Prysznicowa Rainfinity 250 1Jet Brąz Szczotkowany (26229 | 37 640 грн. |
Hansgrohe Głowica Prysznicowa Rainfinity 250 1Jet Brąz Szczotkowany (26229 | 38 581 грн. |
Hansgrohe Głowica Prysznicowa Rainfinity 250 1Jet Brąz Szczotkowany (26229 | 39 522 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →