Змішувач Hansgrohe Tecturis E 73010000
Фото 9 |
Hansgrohe Tecturis E 73010000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Tecturis E 73010000
Усі ціни 36 →Змішувач для умивальника з джойстиком HANSGROHE Tecturis E EcoSmart+ чорни | 13 049 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis E EcoSmart+ шліфована бронза (730 | 13 981 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Tecturis E 110 73010000 однорычажный, | 9 319 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Tecturis E 110 Brushed Bronze (73010140 | 13 981 грн. |
Змішувач для раковини HANSGROHE TECTURIS E / зливний гарнітур / бронза (73 | 13 981 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →