Змішувач Hansgrohe Tecturis E 73200000
Фото 7 |
Hansgrohe Tecturis E 73200000 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Tecturis E 73200000
Усі ціни 18 →Змішувач для біде Hansgrohe Tecturis E (73200000) 73200000 | 9 843 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe Tecturis E Brushed Bronze (73200140) 73200140 | 14 762 грн. |
Змішувач для біде HANSGROHE TECTURIS E / бронза / зливний гарнітур (732001 | 14 762 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe Tecturis E зі зливним гарнітуром хром (7320000 | 9 843 грн. |
Hansgrohe Tecturis E Biały Mat (73200700) | 11 550 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →