Змішувач Hansgrohe Tecturis E 73620000
Фото 11 |
Hansgrohe Tecturis E 73620000 |
|
З регульованим обмеженням температури.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Tecturis E 73620000
Усі ціни 22 →Змішувач для душу одноважільний HANSGROHE Tecturis E чорний латунь без душ | 15 735 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Tecturis E (73620000) 73620000 | 11 239 грн. |
Змішувач для душу HANSGROHE TECTURIS E / хром (73620000) | 11 239 грн. |
Hansgrohe Tecturis E Brąz Szczotkowany 73620140 | 13 160 грн. |
Hansgrohe Tecturis E Brąz Szczotkowany 73620140 | 13 489 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →