Змішувач Hansgrohe Tecturis E 73002000
Відео 2Фото 11 |
Hansgrohe Tecturis E 73002000 |
|
Холодний старт: при включенні води в центральному положенні джойстика подається лише холодна вода. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Tecturis E 73002000
Усі ціни 18 →Змішувач для умивальника з джойстиком HANSGROHE Tecturis E EcoSmart+ чорни | 11 481 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis E CoolStart EcoSmart+ чорний мато | 11 481 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Tecturis E 80 EcoSmart СoolStart 73002 | 11 481 грн. |
Змішувач для раковини HANSGROHE TECTURIS E COOLSTART ECOSMART / зливний га | 12 303 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe TECTURIS E чорний матовий (73002670) | 11 481 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →