Процесор Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX (BX8070110305)
Відео 4 |
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX
Процесор Intel Core i3-10305 (BX8070110305) | 8 769 грн. |
Процессор Intel Core i3-10305 (BX8070110305) BX8070110305 | 9 058 грн. |
Процесор Intel Core i3-10305 3,8GHz BOX (BX8070110305) | 8 241 грн. |
Intel Core i3-10305 3,8GHz BOX (BX8070110305) | 8 442 грн. |
Процесор Intel Core i3-10305 (BX8070110305) | 9 052 грн. |
Найкращий процесор за свої гроші Вивозить гтх1660, вистачає боксового кулера в режимі турбо-буст Ваня Маханько: користуюся Intel i3-10105F BOX кілька місяців |
на момент покупки найкраща ціна-продуктивність для домашнього ПК все супер, ігри тягне все! у мультикорі 4.2 тримає на стоянці. холодний. сокет більше не підтримуватиметься вася попкин: користуюся Intel i3-10105 BOX кілька місяців |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Захар
9 лютого 2022, 18:28
Помогите определиться пожалуйста #
Собираюсь делать след сборку:
Asus prime h410 MK - материнка
gtx 1060 на 3gb
16гб оперативка
думаю брать или этот проц или лучше раскошелиться и взять i5 10400?
И да, посоветуйте кулер.
Asus prime h410 MK - материнка
gtx 1060 на 3gb
16гб оперативка
думаю брать или этот проц или лучше раскошелиться и взять i5 10400?
Показано 3 із 16 запитань
ще 13 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i3 Comet Lake Refresh
Ціни на Intel Core i3 Comet Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 BOX | від 3 623 грн. | 53 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105 OEM | від 3 753 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F BOX | від 2 513 грн. | 54 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10105F OEM | від 2 475 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake Refresh i3-10305 BOX | від 8 241 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →