Сковорідка Krauff 25-287-004 20 см
Krauff 25-287-004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-287-004 20 см
Krauff 25-287-004 | 1 073 грн. |
Сковорода універсальна Krauff 25-287-004 20 см | 1 176 грн. |
Сковорода Krauff 20 см (25-287-004) | 1 225 грн. |
Сковорода універсальна Krauff 25-287-004 20 см | 1 120 грн. |
Модификації Krauff 25-287-004
Ціни на Krauff 25-287-004 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-287-004 20 см | від 1 073 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff 25-287-005 24 см | від 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Krauff 25-287-006 28 см | від 1 890 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →