Каструля Krauff Recht 26-242-049
Фото 10 |
Krauff Recht 26-242-049 |
|
Скло на кришці витримує перепади температури до 200 °С.можна використовувати на всіх видах кухонних плит, в тому числі і індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Recht 26-242-049
Усі ціни 8 →Каструля Krauff Recht зі скляною кришкою 4.2 л 22 см (26-242-049) | 1 216 грн. |
Кастрюля Krauff Recht со стеклянной крышкой 4.2 л 22 см (26-242-049) | 1 216 грн. |
Каструля Krauff 22 см 26-242-049 | 1 307 грн. |
Krauff 26-242-049 4,2 л. 26-242-0494,2л. | 979 грн. |
Каструля Krauff зі скляною кришкою 22 см (26-242-049) | 980 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Krauff Recht 26-242-049
Ціни на Krauff Recht 26-242-049 |
---|---|---|---|---|
Krauff Recht 26-242-046 | від 790 грн. | 12 пропозицій | ||
Krauff Recht 26-242-047 | від 828 грн. | 4 пропозиції | ||
Krauff Recht 26-242-048 | від 889 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauff Recht 26-242-049 | від 979 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauff Recht 26-242-050 | від 1 186 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →