Каструля Pepper Purple Iris PR-1107-22
від 1 037 грн. Купити! Каструля PEPPER Purple Iris 4.2 л PR-1107-22Маркетплейс: Rozetka.ua GradigenЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Pepper Purple Iris PR-1107-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pepper Purple Iris PR-1107-22
Ціни на Pepper Purple Iris PR-1107-22 |
---|---|---|---|---|
Pepper Purple Iris PR-1107-16 | від 737 грн. | 2 пропозиції | ||
Pepper Purple Iris PR-1107-18 | від 733 грн. | 5 пропозицій | ||
Pepper Purple Iris PR-1107-20 | від 918 грн. | 2 пропозиції | ||
Pepper Purple Iris PR-1107-22 | від 1 037 грн. | 2 пропозиції | ||
Pepper Purple Iris PR-1107-24 | від 954 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →