Каструля RiNGEL Ingrid RG-2001-22 (6479369)
Фото 4 |
RiNGEL Ingrid RG-2001-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Ingrid RG-2001-22
Усі ціни 6 →Каструля Ringel Ingrid, зі скляною кришкою, 22 см, 4,2 л (RG-2001-22) | 960 грн. |
Ringel RG-2001-22 | 1 002 грн. |
Каструля RINGEL Ingrid 22 см (4.2 л) з кришкою (RG-2001-22) | 790 грн. |
Каструля Ringel Ingrid RG-2001-22 4.4 л 22 см | 1 099 грн. |
Кастрюля Ringel Ingrid 4,2 л (RG-2001-22) | 968 грн. |
Каструля Ringel Ingrid 4,4 л d22 см нержавійка (2001-22 RG) | 1 005 грн. |
Модификації RiNGEL Ingrid RG-2001-22
Ціни на RiNGEL Ingrid RG-2001-22 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Ingrid RG-2001-16 | від 560 грн. | 25 пропозицій | ||
RiNGEL Ingrid RG-2001-18 | від 525 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Ingrid RG-2001-20 | від 699 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Ingrid RG-2001-22 | від 790 грн. | 8 пропозицій | ||
RiNGEL Ingrid RG-2001-24 | від 890 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →