Каструля Maestro Elite MR4017-20
Фото 6 |
Maestro Elite MR4017-20 |
|
Матеріал ручок – бакеліт із силіконовою вставкою soft-touch.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR4017-20
Усі ціни 17 →Каструля Maestro 3 л (MR4017-20) | 1 170 грн. |
Кастрюля Maestro 3 л (MR4017-20) | 1 150 грн. |
Maestro 4017-20-MR | 1 116 грн. |
Maestro MR-4017-20 | 1 476 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-4017-20 3 л 20 см | 1 619 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Maestro Elite MR4017-20
Ціни на Maestro Elite MR4017-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR4017-18 | від 985 грн. | 20 пропозицій | ||
Maestro Elite MR4017-20 | від 1 095 грн. | 21 пропозиція | ||
Maestro Elite MR4017-22 | від 1 255 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →