Каструля Maestro Elite MR3505-18
Фото 6 |
Maestro Elite MR3505-18 1.75 л2.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR3505-18
Усі ціни 20 →Каструля Maestro 18 см, 1.75 л (MR3505-18) | 815 грн. |
Кастрюля Maestro 18 см, 1.75 л (MR3505-18) | 801 грн. |
Maestro 3505-18-MR | 739 грн. |
Maestro MR-3505-18 | 982 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3505-18 1,75 л 18 см | 1 238 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Maestro Elite MR3505-18
Ціни на Maestro Elite MR3505-18 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR3505-18 | від 739 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro Elite MR3505-20 | від 835 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →