Велосипед Merida Big.Nine 300 2024 frame XL
Фото 4 |
Merida Big.Nine 300 2024 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Big.Nine 300 2024 frame XL
Усі ціни 6 →Merida Big.Nine 300 29 2024 (XL,DARK SILVER(BLACK)) A62411A 01312 | 37 600 грн. |
Merida Big.Nine 300 29 2024 (XL,DARK SILVER(BLACK)) A62411A 01312 | 37 600 грн. |
Велосипед 29" Merida BIG.NINE 300 (2024) dark silver XL (180-192 cm) A6241 | 37 600 грн. |
Merida Big.Nine 300 29 2024 (XL,SILK STEEL BLUE(SILVER)) A62411A 01317 | 37 600 грн. |
Велосипед 29" Merida BIG.NINE 300 (2024) silk steel blue XL (180-192 cm) A | 37 600 грн. |
Модификації Merida Big.Nine 300 2024 frame XL
Ціни на Merida Big.Nine 300 2024 frame XL |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Nine 300 2024 frame L | від 37 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 300 2024 frame M | від 37 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 300 2024 frame S | від 37 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 300 2024 frame XL | від 37 600 грн. | 6 пропозицій |