Велосипед Merida Reacto 4000 2023 frame XL
106 520 грн. Купити! Велосипед 28" Merida REACTO 4000 (2023) Glossy black / matt black XL (59)VeloGO.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Merida Reacto 4000 2023 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Merida Reacto 4000 2023 frame XL
Ціни на Merida Reacto 4000 2023 frame XL |
---|---|---|---|---|
Merida Reacto 4000 2023 frame L | від 106 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Merida Reacto 4000 2023 frame S | від 106 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Merida Reacto 4000 2023 frame XL | від 106 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Merida Reacto 4000 2023 frame XS | від 106 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Merida Reacto 4000 2023 frame XXS | від 106 520 грн. | 1 пропозиція |